Відділ освіти, молоді та спорту Ужгородської райдержадміністрації

території обслуговування за закладами дошкільної та загальної середньої освітї

з/п

Назва загальноосвітньої школи

Територія обслуговування

  1.  

Верхньосолотвинський НВК "ДНЗ-ЗОШ І ступеня" Худлівської сільської ради Ужгородського району Закарпатської області

с. Верхнє Солотвино

  1.  

 Вовковецький НВК "ДНЗ-ЗОШ І ступеня" Середнянської селищної ради Ужгородського району Закарпатської області

с. Вовкове

  1.  

Гайдоський НВК "ДНЗ-ЗОШ І ступеня комунальної власності Киблярівської сільської ради Ужгородського району Закарпатської області

с. Гайдош

  1.  

 Глибоцька ЗОШ І ступеня Ужгородської районної ради Закарпатської області

Глибоцький ДНЗ                                            

с. Глибоке

  1.  

Демечівський НВК "ДНЗ-НВК І ступеня" Малодобронської сільської ради Ужгородського району Закарпатської області

с. Демечі

  1.  

Ірлявська ЗОШ І ступеня Ужгородської районної ради Закарпатської області

с. Ірлява

с. Андріївка

  1.  

Минайська ЗОШ І ступеня Ужгородської районної ради Закарпатської області

Розівський ДНЗ                                            

с. Минай

 

с. Минай, с. Розівка, 

  1.  

Нижньосолотвинський НВК "ДНЗ-ЗОШ І ступеня" Руськомарівської сільської ради Ужгородського району Закарпатської області

с. Нижнє Солотвино

  1.  

Невицький НВК "ДНЗ-ЗОШ І ступеня" комунальної власності Невицької сільської ради Ужгородського району Закарпатської області

с. Невицьке

  1.  

Оріховицька ЗОШ І ступеня Ужгородської районної ради Закарпатської області

Оріховицький ДНЗ                                      

с. Оріховиця

  1.  

Петрівський НВК "ДНЗ-ЗОШ І ступеня" комунальної власності Соловківської сільської ради Ужгородського району Закарпатської області

с. Петрівка

  1.  

Галоцький НВК "ДНЗ-ЗОШ І ступеня"  Галоцької сільської ради        Ужгородського району Закарпатської області

с. Галоч

с. Батфа

с. Палло

  1.  

Анталовська ЗОШ І-ІІ ступенів Ужгородської районної ради Закарпатської області

Анталовський ДНЗ                                        

с. Анталовці

  1.  

Великогеєвецька ЗОШ І-ІІ ступенів Ужгородської районної ради Закарпатської області

Великогеївецький ДНЗ                                  

с. Великі Геївці

  1.  

Дубрівська ЗОШ І-ІІ ступенів Ужгородської районної ради Закарпатської області

Дубрівський ДНЗ                                          

с. Дубрівка

  1.  

Киблярівська ЗОШ І-ІІ ступенів Ужгородської районної ради Закарпатської області

Киблярський ДНЗ                                        

с. Кибляри

  1.  

Паладь-Комарівецька ЗОШ І-ІІ ступенів Ужгородської районної ради Закарпатської області

Паладькомарівський ДНЗ                           

с. Паладь-Комарівці              с. Малі Селменці

  1.  

Пацканівська ЗОШ І-ІІ ступенів Ужгородської районної ради Закарпатської області

Пацканівський ДНЗ                                     

с. Пацканьово

  1.  

Ратівецька ЗОШ І-ІІ ступенів Ужгородської районної ради Закарпатської області

Ратівецький ДНЗ                                         

с. Ратівці

  1.  

Соловківська ЗОШ І-ІІ ступенів Ужгородської районної ради Закарпатської області

Соловківськийй ДНЗ                                   

с. Соловка

  1.  

Соломонівська ЗОШ І-ІІ ступенів Ужгородської районної ради Закарпатської області

Соломонівський ДНЗ                                  

с. Соломоново

  1.  

Тисаагтелекська ЗОШ І-ІІ ступенів Ужгородської районної ради Закарпатської області

с. Тисаагтелек

  1.  

Тисаашванська ЗОШ І-ІІ ступенів Ужгородської районної ради Закарпатської області

Тисаашванський ДНЗ                        

с. Тисаашвань

с. Тисауйфалу

 

с. Тисаашвань, с.Тисауйфалу,

с. Червоне

  1.  

Холмківська ЗОШ І-ІІ ступенів Ужгородської районної ради Закарпатської області

с. Холмок

с.  Розівка

  1.  

Чабанівська ЗОШ І-ІІ ступенів Ужгородської районної ради Закарпатської області

с. Чабанівка

  1.  

Чертезька ЗОШ І-ІІ ступенів Ужгородської районної ради Закарпатської області

Чертезький ДНЗ                                           

с. Чертеж

с.  Ляхівці

  1.  

Великодобронська ЗОШ І-ІІІ ступенів Ужгородської районної ради Закарпатської області

В.Добронський ДНЗ                                      

с. Велика Добронь

  1.  

Есенська ЗОШ І-ІІІ ступенів Ужгородської районної ради Закарпатської області

Есенський ДНЗ                                             

с. Есень

  1.  

Кам’яницька ЗОШ І-ІІІ ступенів Ужгородської районної ради Закарпатської області

Кам’яницький ДНЗ                                      

с. Кам’яниця                с. Гута

  1.  

Концівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Ужгородської районної ради Закарпатської області

Концівський ДНЗ                                         

с. Концово

 

с. Концово, с.Холмок

  1.  

Коритнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Ужгородської районної ради Закарпатської області

Коритнянський ДНЗ                                    

с. Коритняни

с. Кінчеш

  1.  

Часлівецький НВК "ДНЗ-ЗОШ І ступеня”

с.Часлівці

  1.  

Лінцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Ужгородської районної ради Закарпатської області

Лінцівський ДНЗ                                           

с. Лінці

  1.  

Малогеєвецький НВК "ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ступенів" імені Ференца Егрі Ужгородської районної ради Закарпатської області

с. Малі Геївці                    с.  Руські Геївці

  1.  

Малодобронська ЗОШ І-ІІІ ступенів Ужгородської районної ради Закарпатської області

Малодобронський ДНЗ                               

с. Мала Добронь

  1.  

Оноківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Ужгородської районної ради Закарпатської області

Оноківський ДНЗ                                         

с. Оноківці

  1.  

Руськокомарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Ужгородської районної ради Закарпатської області

Руськокомарівський ДНЗ                           

с. Руські Комарівці

  1.  

Середнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Ужгородської районної ради Закарпатської області

Cереднянський ДНЗ               

смт. Середнє

 

 

смт.Середнє, с.Чабанівка, с.Ірлява, с. Андріївка

  1.  

Сторожницька ЗОШ І-ІІІ ступенів Ужгородської районної ради Закарпатської області

с. Сторожниця

  1.  

Сюртівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Ужгородської районної ради Закарпатської області

Тийгласький ДНЗ                                          

с. Сюрте

с. Тийглаш

  1.  

Худлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Ужгородської районної ради Закарпатської області

Худлівський ДНЗ                                         

с. Худльово

  1.  

Червонівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Ужгородської районної ради Закарпатської області

с. Червоне

  1.  

Шишлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Ужгородської районної ради Закарпатської області

Шишлівський ДНЗ                                   

с. Шишлівці

с. Тарновці                                         с. Ботфалва