Відділ освіти Ужгородської райдержадміністрації

Новини

КАРАНТИН !!!!!!!!!!!

Дата створення: 18:56 11.03.2020

Сьогодні   у засіданні районної протиепідемічної комісії, яка відбулася під головуванням голови РДА Вячеслава Дворського прийнято рішення ( протокол №3 від 11.03.2020р.):

Особливості організації ігрової діяльності дітей раннього віку

Дата створення: 13:44 11.03.2020

     У дошкільному віці гра стає провідним видом діяльності не тому, що вона займає найбільше часу дитини, а тому, що зумовлює якісні зміни у її психіці. Найхарактернішими видом ігрової діяльності дошкільника є сюжетно-рольова гра, яка виникає на межі раннього і дошкільного віку і досягає свого розквіту в середині дошкільного дитинства. Сюжетно-рольова гра -  вид діяльності, який полягає у відтворенні дітьми дій дорослих і відносин між ними, спрямований на пізнання навколишньої дійсності.

Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку „Зоологічна галерея”

Дата створення: 16:12 10.03.2020

   З метою активізації участі учнівської молоді в природоохоронній роботі та виявлення і підтримки обдарованих, талановитих дітей на початку березня 2020 року  було проведено районний етап Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку „Зоологічна галерея”. У конкурсі брали участь 13 школярів з Анталовської, Дубрівської, Тисаашванської (2учнів), Великогеєвецької, Сторожницької (2учнів), Шишлівської (2учнів), Середнянської, Руськокомарівської ЗОШ І-ІІ та І-ІІІ ступенів, Лінцівського ліцею та Соломонівської гімназії.

Діти - найдорожчий скарб нації, її надія, гордість і запорука процвітання.

Дата створення: 14:40 04.03.2020

Діти - найдорожчий скарб нації, її надія, гордість і запорука процвітання. Розвивати, підтримувати їх - святий обов'язок сім'ї, школи, громадськості і влади. Тільки тоді у нас буде гідна зміна - сильна і розумна! Тільки тоді ми будемо рости здоровими, впевненими та щасливими у прийдешньому дні, будемо навчатися на благо України. Одним із свідчень того, що влада розуміє нас, освітян, стала реальна допомога нашому закладу загальної середньої освіти, а саме, проведення ремонтно-будівельних робіт. Педагогічний, батьківський та учнівський колективи Чабанівської загальноосвітньої школи І - ІІ ступенів Ужгородської районної ради Закарпатської області висловлюють слова найщирішої подяки депутатському корпусу Ужгородської районної ради Руслану Васильовичу Чорнаку, Ужгородській райдержадміністрації, начальнику відділу освіти Михайлишиній Маріанні Іванівні, за Ваш особистий внесок у справу організації і проведення ремонтно-будівельних робіт. У жовтні місяці 2019 року в нашому закладі було розпочато роботи по ремонту та заміні даху, здійснено утеплення фасаду та його оздоблення декоративною штукатуркою "короїд", відремонтовано зовнішній коридор, встановлено в ньому вікна та вхідні двері і тд., а також добудовано та облаштовано теплі внутрішні вбиральні, які значно покрашили умови перебування наших учнів у закладі. Дякуємо Вам за щирі посмішки наших учнів, які після канікул та карантину повернулись в оновлену школу. Ваша підтримка - свідчення Вашого небайдужого ставлення до проблем освіти і розуміння непересічної важливості освітньої галузі. Від усього серця бажаємо Вам здоров'я, злагоди, взаєморозуміння, подальших звершень у розбудові нашої держави. Низький уклін Вам за Вашу натхненну і самовіддану працю, за Вашу непохитну віру у майбутнє нашого краю! Сподіваємось на подальшу співпрацю та Вашу підтримку!

Районний (заочний) етап Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім»

Дата створення: 11:10 04.03.2020

     Відповідно до річного плану роботи Ужгородського районного методичного кабінету та з метою підвищення рівня еколого-просвітницької та природоохоронної діяльності  учнівської молоді  наприкінці лютого 2020 року було проведено районний (заочний) етап Всеукраїнського конкурсу  колективів екологічної просвіти на тему: «Країні Юнатії -95».

Майбутні учасники ЗНО можуть дізнатись про стан реєстрації

Дата створення: 09:06 04.03.2020

Учасники тестування мають можливість перевірити статус реєстрації участі у ЗНО Майбутні учасники ЗНО можуть дізнатись про стан реєстрації Майбутні учасники зовнішнього незалежного оцінювання, які вже подали реєстраційні документи для участі у тестуванні, мають можливість перевірити на якому етапі опрацювання вони перебувають.

В Україні може зникнути 12-бальна система оцінювання

Дата створення: 20:27 03.03.2020

У січні Верховна Рада ухвалила закон "Про повну загальну середню освіту".