Відділ освіти Ужгородської райдержадміністрації

Методичний діалог учителів 1 і 4 класів Ужгородського району

Методичний діалог учителів 1 і 4 класів Ужгородського району

    28 жовтня 2019 року на базі Сторожницької ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшов методичний діалог вчителів 1 і 4 класів Ужгородського району на тему: „Освіта на основі життєвих навичок в контексті Нової української школи”.

     Засідання розпочав директор школи Огар В.І., який привітав гостей, розповів про методично-технічне забезпечення закладу, досягнення та успіхи учнів та випускників Сторожницької школи. 

 

     Далі роботу продовжила вчитель Сторожницької школи Юрчук В.Т., яка ознайомила присутніх з теоретичною частиною заходу: „Використання LEGO на уроках у початкових класах” та запропонувала колегам спробувати різні види роботи з цеглинами LEGO. 

 

     Далі продовжила роботу Глюдзик Людмила Василівнаучитель початкових класів Худлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Вона провела майстер-клас на тему: „Сучасні прийоми формування життєвих навичок”, який складався з трьох видів діяльності: читання з позначками, прийом „Ромашка Блума” та Кейс-метод. Учасники методичного діалогу активно долучилися до роботи, старанно виконували завдання, обговорювали різні ситуації, моделювали свої дії, відстоювали власні спостереження та робили висновки. 

 

 

 

     Засідання продовжила відповідальна за методичну роботу з вчителями району Горгош Л.І., яка акцентувала увагу педагогів на нових нормативно-правових документах МОН України для початкової школи, обговорила особливості організації освітнього процесу в 1 класі нової української школи. Також наголосила на підготовці учнів 3-4 класів до ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. 

      Даний методичний діалог стимулював учителів до творчості, сприяв підвищенню компетентності та професійного рівня. 
     Завантажити презентацію

 « повернутися до списку новин