Відділ освіти Ужгородської райдержадміністрації

Заклади освіти мають забезпечити протиепідемічні заходи

Заклади освіти мають забезпечити протиепідемічні заходи

Міністерство освіти і науки доручило директорам обласних департаментів освіти і науки, а також керівникам закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільною, професійної, фахової передвищої, вищої та післядипломної освіти, незалежно від форми власності і підпорядкування установити режим підвищеної готовності функціональної підсистеми навчання дітей дошкільного віку, учнів та студентів діям у надзвичайних ситуаціях. Відповідний наказ підписаний в.о. міністра Юрієм Полюховичем.

Також на період тимчасового призупинення освітнього процесу керівникам закладів освіти доручено утриматись від проведення навчальних, культурних, спортивних та інших масових заходів.

Окрім того, заклади освіти мають організувати освітній процес за дистанційною формою здобуття освіти згідно з Положенням про дистанційне навчання, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 25 квітня 2013 року № 466.

Також заклади освіти мають забезпечити виконання профілактичних заходів щодо попередження поширення коронавірусу СОVID-19 та інформування здобувачів освіти і працівників щодо заходів профілактики, проявів хвороби та дій у випадку захворювання.

Регіональним департаментам освіти і науки доручено надати закладам освіти організаційну та методичну допомогу у розробленні заходів щодо відпрацювання після нормалізації ситуації програмового матеріалу відповідно до навчальних планів та програм.

Області також мають забезпечити комплекс робіт щодо підтримання функціонування інженерних споруд, мереж, комунікацій, а також необхідного температурного режиму у закладах та установах освіти« повернутися до списку новин