Відділ освіти Ужгородської райдержадміністрації

ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ З ПРЕДСТАВНИКАМИ АНТАЛОВЕЦЬКОЇ ЗОШ

2 березня відбулася нарада при голові райдержадміністрації, голові районної ради та начальнику відділу освіти райдержадміністрації з питань розгляду звернення педагогічного колективу Анталовецької школи.  На нараді були присутні перший заступник голови райдержадміністрації, керівник апарату, директор та інші представники Анталовецької школи.

Директор школи разом з головою профкому та батьківського комітету звернулися до голови Ужгородської райдержадміністрації з проханням зберегти Анталовецьку загальноосвітню школу І-ІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів (словацької мови), як окремий заклад освіти. Також директор висловила своє занепокоєння щодо збереження самобутності закладу освіти, що має особливу історію, традиції і звичаї.

Влада району запевнила, що будь-які дії стосовно питання утворення опорних шкіл на території району спрямовані на залучення коштів з державного бюджету на покращення матеріально-технічної бази та стану будівель закладів освіти, що дасть змогу надавати якісні освітні послуги. Також повідомили, що остаточне рішення щодо функціонування Анталовецької школи, як філії не прийнято. Худлівська школа, як опорний заклад може функціонувати з однією філією, і нею може бути Верхньосолотвинська початкова школа.

Голова райдержадміністрації наголосив, що питання освіти – один із найвищих пріоритетів, адже освіта – не просто сфера життя, це середовище, у якому зростає майбутнє покоління.« повернутися до списку новин