Відділ освіти Ужгородської райдержадміністрації

Що почитати дошкільнятам під час карантину: ТОП-8 неймовірно цікавих книг

Що почитати дошкільнятам під час карантину: ТОП-8 неймовірно цікавих книг

Карантин триває і це прекрасна нагода для того, аби проводити час зі своїми дітьми цікаво і з користю

Що почитати дошкільнятам під час каранти…

Психологиня Світлана Ройз ділиться у мережі порадами про дозвілля з дітьми, серед яких є і читання.

Більшість книг підходять для дітей від трьох років.

"Якого кольору поцілунок", Росіо Бонілла (3+)

У центрі сюжету - Мінімоні, маленька дівчинка, яка розмірковує над кольором почуттів і емоції. Дуже соковиті порівняння, яскраві кольори та доступна лексика для наймолодших.

"Що б не трапилося", Дебі Гліорі (3+)

Ця книга присвячена тривогам маленької дитини, для якої мама – цілий Всесвіт. Будь-яка дитина відчуває себе незахищеною і невпевненою у цьому величезному світі і саме мама та її величезне серце допоможуть найменшим позбутися страхів. 

"Знаєш, як я тебе люблю?", Сем Макбратні (2,5+)

Ця книга розповідає про емоції у доступній для дітей формі і присвячена любові та її проявам. Завдяки описам автора, дитина спокійно зможе зрозуміти, у який спосіб слід говорити про любов та свої почуття. 

Читайте також: Найцікавіші ігри для дітей та підлітків

"Моя Ба", Таня Стус (3+)

Ця книга з серії "Слухай серцем", присвячена емоціям та відчуттям. Саме ця книга, як не важко здогадатися з назви, про літню бабусю. Попри те, що бабуся погано себе почуває, це не заважає їй та родині насолоджуватися любов'ю та огортати один одного теплом...

"Хто живе у мами в серці", Світлана Ройз (3+)

Ця книга підійде як дітям, так і дорослим. Доступною мовою у книзі описані такі почуття як любов, надія, віра, повага. Книга допоможе розповісти дітям про свої почуття до батьків і навпаки. Цікава і легка оповідь не залишить вас байдужими.

"Моя Любов", Астрід Деборд (3+)

Ця книга точно має сподобатися дітям молодшого віку, бо у ній мінімум слів і максимум малюнків, які так люблять розглядати дітлахи. Ця історія про материнську любов: теплу і таку сильну. 

"Чи скучила за мною твоя борода?", К. Т. Хао (6+)

Ця книга навчить дитину розумінню того, що якщо її батьків нема поруч, то це не значить, що вони її не люблять. Оповідь дасть впевненість дитині, що про неї турбуються і думають щохвилини. Про любов у цій книзі говориться за допомогою частин тіла людини, наприклад, ока, вушка, або такої частини іміджу як борода.

"Макс та супергерої", Росіо Бонілла (3+)

Книга присвячена хлопчині Максу, який захоплюється розповідями про усіх супергероїв, відомих людству. Проте у хлопчика є своя найулюбленіша героїня – Мегасила. Ця оповідь присвячена саме їй…« повернутися до списку новин