Відділ освіти Ужгородської райдержадміністрації

ПРО РОБОТУ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ ОБЛАСТІ ГОВОРИЛИ НА СЕЛЕКТОРНІЙ НАРАДІ

Сьогодні голова райдержадміністрації Вячеслав Дворський разом з відповідальними особами РДА взяв участь в обласні селекторній нараді щодо окремих питань функціонування освітньої галузі, яка відбулася під головуванням Олексія Петрова, голови обласної державної адміністрації. 

Формування безпечних, комфортних та здорових умов навчання в закладах освіти, освітнього середовища, яке забезпечує оволодіння учнями компетентностями, необхідними для життя, формування культури безпечної та здорової поведінки – мета, визначена Національною стратегією розбудови безпечного і здорового освітнього середовища у новій українській школі, затвердженою Указом Президента України від 25 травня 2020 року № 195/2020.

Закон України „Про освіту”, прийнятий у вересні 2017 року, і Закон України „Про повну загальну середню освіту”, що набрав чинності 18 березня 2020 року,  містять багато новацій, пов’язаних із розширенням повноважень закладів освіти, і водночас містять норми, що потребують негайного практичного застосування. 

На цьому було акцентовано увагу учасників селекторної наради і окреслено засади, інструменти  та механізми, що мають бути використані для забезпечення злагодженої роботи освітньої системи області на усіх рівнях. 

Зокрема,на порядку денному були розглянуті питання:

- створення опорних шкіл;

- надання академічної та фінансової свободи закладам освіти;

- організація безпечного харчування у закладах освіти;

- протипожежна бепека в освітніх закладах.

Ще ряд питань щодо отримання документів про здобуття ЗНО, зарахування дітей у 1-ші класи та облаштування внутрішніх вбиралень.

У ході селекторної наради було позитивно відмічено досвід Ужгородського району у питанні динаміки організації робіт по облаштуванню внутрішніх вбиралень у закладах освіти району.

 « повернутися до списку новин