Відділ освіти Ужгородської райдержадміністрації

ОЛЕКСІЙ ПЕТРОВ ПЕРЕБУВАЄ ІЗ РОБОЧОЮ ПОЇЗДКОЮ В УЖГОРОДСЬКОМУ РАЙОНІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сьогодні голова Закарпатської ОДА Олексій Петров знайомився з Ужгородським районом. Супроводжували його голова райдержадміністрації Вячеслав Дворський та голова районної ради Руслан Чорнак.

Першою відвідав Ужгородську районну лікарню. 

Олексій Петров зустрівся із медиками Ужгородської районної лікарні. Потиснути руки один одному не змогли, бо продовжуємо дотримуватися карантинних обмежень. Але передав їм слова вдячності від усіх нас за нелегку роботу, яку вони виконують щодня, задля нашого спокою та здоров’я!.

У с.Коритняни оглянув будівництво сільської амбулаторії. Біля 7 млн грн виділено із держбюджету. Роботи розпочали у березні, завершити планують у вересні. 

Ознайомився із спортивним комплексом у с. Баранинці. Тут діти мешканців району можуть займатися безкоштовно. На спортивне виховання із районного бюджету виділяють близько 1 млн 500 тис грн на рік.

Відвідав Дубрівську ЗОШ, де встановили внутрішню вбиральню коштом держбюджету. У районі ще є 5 шкіл, де нема внутрішніх туалетів.  

Олексій Петров: “До вересня у школах району мають бути збудовані внутрішні вбиральні. Є відповідна програма. Діти повинні отримати те, на що заслуговують- нормальні, якісні умови під час навчального процесу.”« повернутися до списку новин