Відділ освіти Ужгородської райдержадміністрації

Круглий стіл учителів 2 і 3 класів Ужгородського району

     11 грудня 2019 року на базі Соломонівської гімназії пройшов круглий стіл вчителів 2 і 3 класів Ужгородського району на тему: „Особливості оцінювання навчальних досягнень учнів Нової української школи”.

     Директор гімназії Лешко-Ковач Нора Іштванівна, яка привітала гостей, презентувала заклад освіти та ознайомила вчителів району з традиціями гімназії. Після виступу директора гостей привітали чудовим виступом учні початкових класів і подарували на згадку сувеніри з фетру «Миколайчик».

 

      Засідання розпочала відповідальна за методичну роботу з учителями району Горгош Людмила Іванівна, яка проаналізувала наказ МОН України 27.08.2019 № 1154 «Про затвердження методичних рекомендацій щодо оцінювання навчальних досягнень учнів другого класу». 
 
     Далі вчителі району ділилися досвідом з питання «Оцінювання навчальних досягнень учнів 2-х класів Нової української школи» та ведення індивідуальних карток навчального поступу учнів, а саме: Чубарь Я.С. (Анталовська ЗОШ І-ІІ ступенів), Гриньо Т.В. (Дубрівська ЗОШ І-ІІ ступенів), Калянин М.О. (Руськокомарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів), Гадар Ю.І. (Великодобронська ЗОШ І-ІІІ ступенів), Товт Г.З. (Сюртівська ЗОШ І-ІІІ ступенів), Юрчук В.Т. (Сторожницька ЗОШ І-ІІІ ступенів). Потім, в ході обговорення вищезазначеного питання, вчителі поділилися досвідом також щодо проведення діагностичних робіт у 2 класі НУШ.

 

     Майстер-клас на тему «Хмарні технології на уроках у початкових класах» провела вчителька Сторожницької ЗОШ І-ІІІ ступенів Юрчук Вікторія Тиборівна, яка познайомила учасників круглого столу з методичною платформою LearningApps.org – це онлайн сервіс, який дозволяє використовувати вже готові та створювати власні інтерактивні вправи. Їх можна використати на своєму занятті, змінити під власні потреби, розробити схожий чи зовсім інший навчальний модуль. У вчителів цей сервіс викликав зацікавлення та бажання застосовувати цю платформу під час уроків.

 

      В ході круглого столу Горгош Людмила Іванівнавідповідальна за методичну роботу з учителями початкових класів району, познайомила вчителів з результатами проведення загальнодержавного дослідження процесу запровадження концепції Нової української школи в ЗЗСО (липень, 2019) та проведенням моніторингового дослідження впровадження реформи «Нова українська школа» (жовтень, 2019). Також акцентувала увагу педагогів на нових нормативно-правових документах МОН України для початкової школи. Розповіла про результати ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 3-4 класів, курсову перепідготовку та майбутній вибір підручників для 3 класу НУШ.
      Керівник РМО, учитель Чертезької ЗОШ І-ІІ ступенів Манюра Мар’яна Степанівна поділилася враженнями, як член журі, від І (зонального) туру всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2020” у номінації „Початкова освіта”. Розповіла про умови та результати конкурсу.
      Даний круглий стіл стимулював учителів до творчості, сприяв підвищенню компетентності та професійного рівня.

Завантажити матеріали виступів

 

 


« повернутися до списку новин