Відділ освіти Ужгородської райдержадміністрації

Офіс Президента: в аудиторії ЗНО може бути не більше 10 осіб

Офіс Президента: в аудиторії ЗНО може бути не більше 10 осіб

Президент Володимир Зеленський провів нараду щодо запобігання поширенню COVID-19

Офіс Президента: в аудиторії ЗНО може бути не більше 10 осіб

Президент Володимир Зеленський провів нараду щодо запобігання поширенню COVID-19, під час якої були обговорені питання проведення зовнішнього оцінювання в 2020 році.

За інформацією прес-служби Офісу Президента, Володимиру Зеленському доповіли, що зараз триває підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання.

В Офісі Президента наголошують, що ЗНО має відбутися за чіткими правилами, щоб уникнути заражень. У приміщенні під час проведення тестування зможуть одночасно перебувати не більше 10 осіб.

Разом з тим, у Міністерстві освіти і науки неодноразово наголошували, що формат і процедура проведення ЗНО у 2020 році змінюватись не буде. За правилами під час складання ЗНО в аудиторії можуть перебувати 15 учасників і 2 інструктори.

Рекомендації головного санітарного лікаря, що видані наприкінці минулого тижня, також не містять вимог щодо кількості осіб, які можуть перебувати в аудиторії ЗНО. Згідно з рекомендаціями МОЗ, місця розсадки учасників мають бути визначені з дотриманням їх дистанціювання не менш ніж 1,2 метри один від одного.« повернутися до списку новин