Відділ освіти Ужгородської райдержадміністрації

ЗДО району – учасники просвітницько-виховного проекту ,,ІІ Всеукраїнське заняття доброти ,,Гуманне та відповідальне ставлення до тварин”

ЗДО району – учасники просвітницько-виховного проекту  ,,ІІ Всеукраїнське заняття доброти ,,Гуманне та відповідальне ставлення до тварин”

Благодійна організація «Благодійний фонд «Щаслива лапа» реалізує просвітницько-виховний проект, спрямований на формування у дітей гуманного та відповідального ставлення до тварин.

Вже традиційно однією з найголовніших подій весни для Фонду ,.Щаслива лапа” стало проведення за підтримки МОН України ІІ Всеукраїнського заняття доброти ,,Гуманне та відповідальне ставлення до тварин” в закладах дошкільної освіти України. Благодійним фондом  було запропоновано провести 2 березня 2020 року в закладах дошкільної освіти  ,,II Всеукраїнське заняття доброти, присвячене Всесвітньому дню котів, який відзначається 01 березня.

Понад 2000 садочків України долучились до ІІ Всеукраїнського заняття доброти. До участі у заході долучились навчальні заклади з усіх областей України. Всього 2 березня було проведено 7 532 занять у 2029 навчальних закладах.

Анталовський, Чертезький, Великодобронський, Малодобронський, Розівський , Середнянський, Кам’яницький заклади дошкільної освіти  району стали активними учасниками просвітницько-виховного проекту - ІІ Всеукраїнського заняття доброти. Вихователі зі своїми підопічними не лише проводили заняття, використовуючи надані Фондом методичні матеріали, але й проводили театралізовані заняття; конструювали, ліпили  та малювали своїх домашніх улюбленців та хатинки для них, розповідали про домашніх  тварин та виготовляли іграшки для них, граючись,  ,,годували та ,,лікували  хворих”  тощо. Щиро вдячні колективам, що долучилися до цієї важливої та цікавої події.

Переглянути чудові фото з усіх областей нашої країни можна за зсилкою:       https://happypaw.ua/ua/bioethics/news/one/18« повернутися до списку новин