Відділ освіти Ужгородської райдержадміністрації

Колегія відділу освіти

 

 

 

На базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти  29 січня 2020 року відбулося засідання колегії відділу освіти Ужгородської райдержадміністрації.

    Планували, аналізували успіхи і невдачі, ділилися досвідом керівники закладів освіти, працівники відділу освіти та методичного кабінету. У роботі колегії також взяв участь голова Ужгородської РДА Дворський Вячеслав Миколайович.

         Очільника району в спілкуванні  з освітянами  цікавили нагальні проблеми,  які є в закладах освіти, шляхи їх вирішення, забезпечення належних умов проведення освітнього процесу. Зокрема наголошувалося на необхідності виділення коштів з державного та місцевих бюджетів на цільові заходи протипожежної безпеки, спрямовані на те, щоб знизити ризик пожеж у ЗЗСО та ЗДО.

    Начальник відділу освіти Михайлишина Маріанна Іванівна підбила підсумки соціально- економічного розвитку закладів освіти району  у 2019 році  і окреслила перспективні шляхи розвитку галузі з урахуванням змін у законодавстві й пріоритетів сучасності. Маріанна Іванівна назвала головними освітніми успіхами перехід шкіл, садочків і закладів позашкільної освіти на фінансову самостійність і часткове капітальне оновлення матеріально-технічної бази закладів. Наголосила на тому, що раціональний розподіл коштів на утримання закладів освіти й вдале формування мережі перших класів – першочергове завдання директорів на 2020 рік.

    На колегії також  розглянуто план роботи відділу освіти райдержадміністрації на 2020 рік, який було затверджено в цілому.

    За підсумками розгляду запропонованих у порядку денному питань було ухвалене рішення колегії із доповненнями.« повернутися до списку новин