Відділ освіти Ужгородської райдержадміністрації

Заняття_доброти

Формування у дошкільників поняття, що природу потрібно оберігати, не можна глумитися і кривдити тварин, треба піклуватися про них - важливе завдання розділу ,.Життєдіяльність людини у природному довкіллі  Програми розвитку дитини дошкільного віку ,.Українське дошкілля.

З метою формування у дітей гуманного та відповідального ставлення до тварин  педагоги закладів дошкільної освіти району взяли активну участь у просвітницько-виховному проєкті    ,,Благодійного фонду  ,,Щаслива лапа” -  ,,II Всеукраїнське заняття доброти ,,Гуманне та відповідальне ставлення до тварин”. 2 березня 2020 року   зяняття доброти проведено у ряді ЗДО району: Кам’яницькому, Анталовському, Чертезькому, Середнянському, Великодобронському, Малодобронському ДНЗ тощо.  

Зокрема, у Кам’яницькому ДНЗ ,.Капітошка” заняття були присвячені Всесвітньому дню котів, який відзначається 01 березня.   Найменші вихованці закладу на занятті  «Киця хоче їсти» закріпили знання про спосіб життя котів, їх вподобання щодо їжі; вчилися дбайливому ставленню до тварин, правильній та безпечній поведінці з тваринами. У середній групі діти  ліпили «мисочку для киці» та вчилися піклуватися про тварин. А найстарші вихованці закладу вчилися  виготовляти та оздоблювати іграшки для киці з будь– якого підручного матеріалу, облаштовувати будиночок, а головне -  гуманну ставленню до тварин, турботі та відповідальності.

У Чертезькому  дитсадку малята теж вчилися піклуватися про домашніх улюбленців – котів.

А вихователі  Анталовського ДНЗ з метою формування у дітей гуманного та відповідального ставлення до тварин провели заняття  ,,Плекаємо в серці добро”  та  ,,Маленькі помічники лікаря Айболита”.« повернутися до списку новин