Відділ освіти Ужгородської райдержадміністрації

Cемінар-практикум учителів 1 і 4 класів Ужгородського району

4 квітня 2019 року на базі Анталовської ЗОШ І-ІІ ступенівз поглибленим вивченням окремих предметів (словацької мови) відбувся семінар-практикум учителів 1 і 4 класів на тему: «Інноваційні підходи до організації та проведення уроків у початковій школі як шлях до формування ключових компетентностей учнів».

Директор закладу освіти Помпель Е.І. ознайомила вчителів району з історією та традиціями школи.

Під час теоретичної частини виступила вчитель початкових класів Нападій Емілія Міланівна з доповіддю на тему: «Інноваційні підходи до організації і проведення уроків у початковій школі як шлях до формування ключових компетентностей учнів», де розкрила сучасні методи роботи на уроках критичного мислення.

Майстер-клас на тему “Розвиток критичного мислення на основі інноваційних методів” провела вчитель початкових класів Чубарь Яна Станіславівна, яка показала інноваційний метод “Шість мислячих капелюхів” та різні практичні вправи і прийоми, які сприяють розвитку критичного та творчого мислення учнів. Учасникам груп було запропоновано вправи “Знайомство”, ”Очікування”, ”Гронування”, “Кола Венна” та ін. Кожне завдання супроводжувалося презентацією, роздатковим матеріалом, підсумком роботи. На завершення майстер-класу вчителі отримали сувеніри з сюрпризом – весняну квіточку із побажаннями.

В ході семінару-практикуму Горгош Людмила Іванівна, відповідальна за методичну роботу з учителями початкових класів району, познайомила вчителів з результатами загальнодержавного моніторингового дослідження якості початкової освіти. Також розповіла про особливості проведення ДПА в 4 класі в 2019 році, про підсумки районних предметних олімпіад серед учнів 4 класів та про організоване завершення освітнього процесу в 1-4 класах.

Даний семінар-практикум стимулював учителів до творчості, сприяв підвищенню компетентності та професійного рівня.

 « повернутися до списку новин