Відділ освіти Ужгородської райдержадміністрації

Не лінуйся! Рухайся!

07 квітня людство відмічає Всесвітній день здоров’я. Ця дата приурочена дню створення Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ).

Метою заходів, що проводяться з нагоди свята, є популяризація здорового способу життя і залучення всіх людей світу до боротьби з різноманітними захворюваннями.

У нас час поняття «здоров’я» означає не тільки відсутність хвороб, але і фізичну, соціальну, душевну гармонію людини, а також доброзчливе ставлення до інших людей та навколишнього середовища.

З нагоди цієї дати в Концівській ЗОШ І-ІІІ ступенів 05 квітня 2019 року пройшло спортивно-оздоровче свято, на якому були присутні директор Закарпатського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Станко Олександра Ярославівна та методист районного методичного кабінету відділу освіти молоді та спорту Ужгородської РДА Чомоляк А.І.

Свято відкрила заступник директора школи з ВР Андрейчик М.В. Присутніх привітали директор центру «Спорт для всіх» Станко О.Я. та директор школи Лужецька Н.В.

У рамках свята відбувся захід ранкової зарядки «Рух заради здоров’я». Під музичний супровід всі учні школі виконували різноманітні загально-розвивальні вправи ранкової зарядки. Фізогр школи, учениця 7-Б класу Тобак Каміла демонструвала правильність виконання вправ, розучені на уроках фізичної культури (вчитель Єрьоміна О.М.)

Крім того, вихованці шкільного хорегогафічного гуртка та гуртка «Храм душі», керівниками яких є Рендер Я.І., Рендер І.Д., провели флешмоб «Україна єдина!»

На завершення заходу учні отримали дуже потрібні цінний спортивний інвентар та фарбу для благоустрою спортивного та ігрового майданчиків від ЗОЦ фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», за що ми всі дуже вдячні!!!!!

На цьому свято не закінчується, завтра – продовження….« повернутися до списку новин