Відділ освіти Ужгородської райдержадміністрації

Участь в авторських майстер-класах Інни Большакової та Марини Пристінської

     21 вересня 2019р. вчителі початкових класів Ужгородського району взяли участь у семінарі-навчанні за участі Марини Пристінської – заступника керівника початкової школи у НВК "Новопечерська школа", учасниці великої кількості семінарів, майстер-класів та форумів з педагогіки, редактора у видавництві "Шкільний світ", автора педагогічних публікацій; Інни Большакової – тренера міжнародного проекту "Читання та письмо для розвитку критичного мислення", методиста з дошкільного виховання та початкового навчання НМЦ дошкільної і початкової освіти, та представників видавництва "Ранок". Спікери семінару також є співавторами онлайн-курсу для вчителів початкової школи на EdEra, тренерами тренерів і вчителів НУШ, експертами ГС «Освіторія» тощо.
 
     Авторські майстер-класи Большакової Інни Олексіївни та Пристінської Марини Сергіївни були проведені на тему: «Дидактичні особливості уроків з інтегрованих курсів «Українська мова та читання» і «Я досліджую світ»». Заходи проходили на базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти.
      Ідея інтегрованого навчання, яка пройшла червоною ниткою крізь дані заходи, нині надзвичайно актуальна, оскільки її успішною методичною реалізацією передбачається досягнення мети якісної освіти, тобто освіти конкурентоздатної, спроможної забезпечити кожній людині можливість досягти життєвої мети, творчої самореалізації в різних соціальних сферах, сприяє формуванню системного мовлення.

 

      На даному заході мова йшла про інтегровані курси «Українська мова та читання» і «Я досліджую світ». Розкриваючи дидактичні особливості інтегрованих уроків з даних курсів, майстри аналізували підручники, поєднували теорію з практикою і науку з життям, проводили з учасниками кінезіологічні вправи та вправи-енергізатори.

     Всі вчителі початкових класів, які брали участь у зазначеному заході, отримали сертифікати, про підвищення кваліфікації.« повернутися до списку новин