Відділ освіти Ужгородської райдержадміністрації

Тиждень безпеки дорожнього руху

З 11 по 15 листопада 2019 року в Сторожницькій школі проходив Тиждень безпеки дорожнього руху.

Всі учні активно підключилися до роботи. У початковій школі провели конкурс малюнків на тему «Безпечна дорога до дому». Дітки не тільки демонстрували свої малярські таланти, а й повторили правила дорожнього руху.

Учні 5 та 7 класів спільно провели інтерактивне заняття «Правила дорожнього руху знай – життя зберігай». Класні керівники Казик Т.Ф. та Ласько Н.Ф. підготували цікаву вікторину на тему безпеки дорожнього руху. А потім діти створили проект  «Правила знай – життя зберігай». 

житті.

Учні 6 класу – класний керівник Дацюк О.В. - провели заняття «Абетка безпеки». Діти виготовляли знаки – попередження для пішоходів та презентували їх, доводячи необхідність володіння інформацією для попередження травматизму на дорозі.

У 8 класі класний керівник Сливка Б.М. провела тренінгове заняття з дітьми «Будь уважний на дорозі». Діти працювали в групах, виконували тестові завдання та презентували проекти робіт.

У 9 класі (Агеєва Н.Я.) відбулася лекція на тему «Правила дорожнього руху – основа безпеки на дорозі».

У 10 класі учні під керівництвом Ганич О.В. провели інтерактивне заняття «Розмаїття дорожніх знаків», під час якого обговорювали цікаві ситуації дорожньої розмітки»

У 11 класі учні провели рольову гру – «Я- учасник дорожнього руху».

Тиждень виявився цікавим, змістовним та корисним. Діти повторили Правила Дорожнього руху та будуть використовувати їх у повсякденному « повернутися до списку новин