Відділ освіти Ужгородської райдержадміністрації

З 11 по 15 листопада 2019 року в школі було проведено Тиждень безпеки дорожнього руху

З метою поліпшення роботи із запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, формуванню навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення і узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до школи і додому в  Шишлівській ЗОШ І-ІІI ст.  з  11 по 15 листопада 2019 року тривав Тиждень безпеки дорожнього руху.  Головною темою Тижня безпеки дорожнього руху стала безпека учнів на дорозі.
    Завдання Тижня безпеки  дорожнього руху – нагадати учням про необхідність   спільних дій у сфері дорожньої безпеки. Усі заходи мали на меті привернути увагу суспільства до проблеми травматизму та смертності на дорогах і поліпшення дорожньої безпеки.
    Класні керівники  початкових класів  провели тематичний  конкурс знавців дорожнього руху, уроки-тренінги  та виховні години   на  дану тему, шоу-вікторини на  тему: „ Безпека руху  - це життя’.  Також учні 1-4 класів розповідали вірші, розгадували  ребуси та загадки про  дорожній рух.
     З  учнями  середніх та старших класів також  було проведено  багато різних заходів  у  рамках Тижня безпеки  дорожнього  руху, а саме інтелектуальні ігри,  перегляд  документальних  фільмів, бесіди, презентації.
     Проведення Тижня показало, що учні в достатній мірі знають Правила дорожнього руху, володіють навичками поведінки на вулиці, дорозі, вміють знайти вихід з будь-якої ситуації, пов’язаної з дорожнім рухом. Тиждень поглибив знання учнів у відповідній сфері, сприяв розвитку практичних навичок, поглибленню знань Правил дорожнього руху.


« повернутися до списку новин