Відділ освіти Ужгородської райдержадміністрації

"НОВЕ ПОКОЛІННЯ"

31 жовтня 2019 року в м. Ужгород відбувся обласний звітно-навчальний збір лідерів учнівського самоврядування та вибори президента, віцепрезидента, уповноваженого представника парламенту Закарпатського учнівського парламенту ”Нове покоління,,.до складу якого ввійшла  учениця Коритнянської ЗОШ Юдик Вікторія.
Зазначений захід проведено на базі Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості ,,ПАДІЮН”.
У контексті Концепції підтримки та сприяння розвитку дитячого громадського руху в Україні, одним із завдань зазначеного форуму, у якому взяло участь більше 130 активних закарпатських школярів, – координація роботи місцевих органів самоврядування дітей та учнівської молоді, формування активної життєвої позиції у молодого покоління, залучення активних представників молоді, підвищення кваліфікації та обмін досвідом лідерів молодіжного громадського руху та вибори юних очільників області.
Лідерів учнівського самоврядування привітали Грабар Євгеній Степанович, начальник відділу дошкільної, загальної середньої, інклюзивної та позашкільної освіти ОДА, заступник директора з навчально-методичної роботи ,,ПАДІЮНу”- Ганько Надія Василівна, Ірина Савченко, начальниця відділу молодіжної політики управління молоді та спорту Закарпатської ОДА, Тетяна Бутурлакіна, профорієнтаторка, кар'єрна консультантка, керівниця Центру кар'єри УжНУ, засновниця і голова Школи профорієнтації для дітей і підлітків TEEN LEADER
Початку виборам очільників передувало звітування за пророблену роботу парламенту за рік. Уповноважена представниця обласного парламенту Еріка Станко звітувала та анонсувала нові проекти та акції. Особливе зацікавлення в учасників викликав соціальний молодіжний проект, який почали реалізувати лідери учнівського самоврядування ,,Нове покоління” в м. Перечин ”Школа успіху,,.
Лідерка учнівського самоврядування з м. Ужгорода Валерія Попович презентувала фільм про Ужгород, який знімали для друзів міста Дармштадту та розповіла про етапи його створення, представники професійно-технічних закладів області презентували та подарували свою книгу, у якій зібрані трагічні історії наших земляків, які загинули на сході.« повернутися до списку новин