Відділ освіти Ужгородської райдержадміністрації

Засідання школи керівників закладів дошкільної освіти

13.02.2020 року відбулося планове засідання школи керівників закладів дошкільної освіти , на якому розглядалося питання ,.Організація роботи з наказами”.      

Керівник закладу дошкільної освіти є відповідальним за організацію діловодства, і зобов’язаний дотримуватись вимог Примірної інструкції з діловодства у дошкільних навчальних закладах, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 01.10.2012 № 1059. В межах  своєї компетенції  директор ЗДО видає накази та контролює їх виконання. І дуже важливими є правильне оформлення  розпорядчих документів, раціонально організована робота з  наказами.

Під час експрес-опитування, тесту ,,Групи наказів” та виконання практичних завдань, проведених Наталією Немеш, методистом Ужгородського райметодкабінету Ужгородської райдержадміністрації, присутні мали змогу  перевірити та закріпити свої знання.

Крім того, Н.Немеш провела  презентацію ,,Ведення ділової документації у закладах дошкільної освіти”, особливу увагу приділивши організації роботи з наказами, та надала методичні рекомендації, практичні поради з питань   як правильно  оформити накази, визначити, до якої групи належить той чи інший наказ, скільки Книг реєстрації наказів має бути та як їх вести, як виправити помилку,зроблену у  наказі,  внести зміни в наказ, які строки зберігання наказів, надала  приклади оформлення  наказів, запропонувала циклограму наказів тощо.

А Адрієн Емерихівна, директор Часлівецького НВК, Світлана Бабяк, директор Руськокомарівського НВК поділилися власним досвідом роботи щодо ведення ділової документації у закладі освіти та,зокрема, організації роботи з наказами.

Районний захід поповнив скарбницю досвіду кожного учасника знаннями.« повернутися до списку новин