Відділ освіти Ужгородської райдержадміністрації

3 червня 2019 року розпочав роботу табір відпочинку «КОЛІБРІ» з денним перебуванням на базі Шишлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

  3 червня 2019 року розпочав роботу табір  відпочинку «КОЛІБРІ» з денним перебуванням на базі Шишлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. В. о. директора школи Руска Д. Л. ознайомила всіх присутніх з планом роботи табору та провела інструктажі з техніки безпеки та  пожежної безпеки для вчителів та вихованців табору.
     Оздоровлюються 80 учнів школи. Діти будуть відпочивати 14 днів( з 3 по 21 червня). Начальником табору призначено заступника директора з виховної роботи Товт Т.А..
     Першого дня учні були розподілені на 4 загони. День проходив під лозунгом   «День знайомств». Після сніданку з учнями молодших класів був проведений конкурс малюнків на асфальті на тему: «Ура, канікули!». Для учнів 5- 9 класів було організовано змагання з волейболу та піонерболу.
     В рамках табору відпочинку «КОЛІБРІ» розпочав роботу літній мовний табір з англійської, німецької, угорської та української мов для учнів 2- 9 класів. 
 
 
 
 
 
 


« повернутися до списку новин