Відділ освіти Ужгородської райдержадміністрації

“Моя вишиваночка” В Руськокомарівському закладі дошкільної освіти”Сонечко”

Моя вишиваночка

В Руськокомарівському закладі дошкільної освітиСонечко

Руськокомарівської сільської ради

   Вишиванка– національна святиня, що символізує духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь. Вишиванку передають з роду в рід, зберігають як безцінну реліквію.

  Щорічно третього четверга травня  місяця  українці  відзначають День вишиванки.

   І в Руськокомарівському ЗДО « Сонечко» Руськокомарівської сільської ради, традиційно,  відсвяткували «День вишиванки».  

    Було організовано та проведено цікаве дійство за участю дітей та дорослих нашого закладу. В святковій , ошатній   музичній залі  було  оздоблено  міні музей вишиванки , де працівниками було     зібрано ручні   роботи  різних поколінь . 

    Також лунали українські пісні, вірші, таночки. Свято продовжилось на території закладу, де діти водили хороводи та гаївки.  Вихованці  разом з працівниками заклад , в  барвистих вишиванках,   ззадоволенням крокували центральною вулицею нашого села . На святі панував піднесений настрій, всі милувалиcя барвистими  візерунками  вишиванок та розказували про походження своєї вишиванки.

    Вишиванка – для українця не лише одяг, не лише вбрання, яке вдягається у найважливіші дні життя або на свята. Це - символ приналежності до роду та нації, а у наш час ще й один із символів, за яким вирізняється наш народ у багатомірному, багатовбраному глобалізованому світі.  Яскраві    кольори, фантастичні  візерунки-символи, багатство фантазії майстрів – усе це і є вишиванка.« повернутися до списку новин