Відділ освіти Ужгородської райдержадміністрації

Семінар-практикум вчителів математики

Відповідно до плану роботи районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Ужгородської РДА, 31 жовтня 2019 року на базі Червонівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар-практикум вчителів математики на тему: «Застосування критичного мислення для розвитку творчих здібностей учнів на уроках математики».

Заступник директора школи з навчальної роботи, Бирчак Оксана Іванівна, ознайомила присутніх з навчальним закладом, результатами школи у 2018-2019 навчальному році та побажала плідної і творчої праці учасникам семінару.

Наступним етапом заходу була доповідь на тему: «Застосування критичного мислення для розвитку творчих здібностей учнів на уроках математики», підготовлена вчителем математики закладу Геба О.І.

В ході засідання круглого столу виступив методист РМК відділу освіти, молоді та спорту Ужгородської РДА Чомоляк А.І, який відмітив, що якщо людина критично мислить, значить вона здатна самостійно аналізувати інформацію, вміє бачити помилки або логічні порушення у твердженнях інших, аргументує свої думки, змінює їх, якщо вони неправильні, прагне до пошуку оптимальних рішень. У зв’язку з цим критичне мислення набуває сьогодні принципового значення.

Районний семінар – практикум відбувся в атмосфері педагогічної єдності та розуміння. Вчителі математики висловили вдячність організаторам за цікавий і змістовний семінар.

 

 « повернутися до списку новин