Відділ освіти Ужгородської райдержадміністрації

В РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ЗАСІДАЛА НАДЗВИЧАЙНА ПРОТИЕПІДЕМІЧНА КОМІСІЯ

Вчора, 27 лютого відбулося засідання  надзвичайної протиепідемічної комісії при  районній державній адміністрації. Головувала – перший заступник голови РДА -  Христина МАЦКО.

В ході засідання членами комісії розглядалися два питання:

І. Про епідемічну ситуацію по захворюваності на грип та ГРВІ в Ужгородському районі.  За інформацією Чопської районної лабораторії відділення  Ужгородської міськрайонної філії ДУ «Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗ України» на поточному 9 тижні епідемічного сезону у районі продовжується сповільнення активності епідпроцесу гострих распіраторних вірусних інфекцій по всіх вікових категоріях. З огляду на те, що епідемічна ситуація в районі має тенденцію до поліпшення, комісія прийняла рішення про відновлення навчального процесу в школах району з 02 березня 2020 року.

ІІ. Про епідемічну ситуацію  щодо   запобігання занесенню  і  поширенню на території  району  гострої  респіраторної  хвороби,  спричиненої  короновірусом 2019-nCoV. Обговоривши питання порядку денного комісія затвердила План протиепідемічних заходів щодо запобігання занесенню і поширенню в Ужгородському районі гострої респіраторної хвороби, спричиненої корона вірусом  COVID-19. Рекомендовано КНП „Ужгородська районна клінічна лікарня Ужгородської районної ради” організувати та провести навчання медичного персоналу Ужгородської районної клінічної лікарні заходам особистої безпеки, питанням діагностики, профілактики та лікування гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2.« повернутися до списку новин