Відділ освіти Ужгородської райдержадміністрації

Діти - найдорожчий скарб нації, її надія, гордість і запорука процвітання.

Діти - найдорожчий скарб нації, її надія, гордість і запорука процвітання. Розвивати, підтримувати їх - святий обов'язок сім'ї, школи, громадськості і влади. Тільки тоді у нас буде гідна зміна - сильна і розумна! Тільки тоді ми будемо рости здоровими, впевненими та щасливими у прийдешньому дні, будемо навчатися на благо України.
Одним із свідчень того, що влада розуміє нас, освітян, стала реальна допомога нашому закладу загальної середньої освіти, а саме, проведення ремонтно-будівельних робіт.
Педагогічний, батьківський та учнівський колективи Чабанівської загальноосвітньої школи І - ІІ ступенів Ужгородської районної ради Закарпатської області висловлюють слова найщирішої подяки депутатському корпусу Ужгородської районної ради Руслану Васильовичу Чорнаку, Ужгородській райдержадміністрації, начальнику відділу освіти Михайлишиній Маріанні Іванівні, за Ваш особистий внесок у справу організації і проведення ремонтно-будівельних робіт.
У жовтні місяці 2019 року в нашому закладі було розпочато роботи по ремонту та заміні даху, здійснено утеплення фасаду та його оздоблення декоративною штукатуркою "короїд", відремонтовано зовнішній коридор, встановлено в ньому вікна та вхідні двері і тд., а також добудовано та облаштовано теплі внутрішні вбиральні, які значно покрашили умови перебування наших учнів у закладі.
Дякуємо Вам за щирі посмішки наших учнів, які після канікул та карантину повернулись в оновлену школу. Ваша підтримка - свідчення Вашого небайдужого ставлення до проблем освіти і розуміння непересічної важливості освітньої галузі. Від усього серця бажаємо Вам здоров'я, злагоди, взаєморозуміння, подальших звершень у розбудові нашої держави. Низький уклін Вам за Вашу натхненну і самовіддану працю, за Вашу непохитну віру у майбутнє нашого краю! Сподіваємось на подальшу співпрацю та Вашу підтримку!« повернутися до списку новин