Відділ освіти Ужгородської райдержадміністрації

Інструктивно-методична нарада керівників ЗДО та НВК

10 квітня 2019 року  відбулася інструктивно-методична нарада керівників ЗДО та НВК під керівництвом Наталії Немеш, методиста Ужгородського райметодкабінету Ужгородської райдержадміністрації.

Нарада пройшла під гаслом ,,Найвища цінність суспільства – людина, її життя і здоров’я”. Основним було питання про організацію  роботи та дотримання вимог з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності у закладах дошкільної освіти, організацію  Тижня безпеки дитини в ЗДО.

         Запрошена на нараду Наталія  Груник, методист обласного методичного кабінету навчально-методичнного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Закарпатської області, виступила з доповіддю ,,Організаційні, методичні засади проведення заходів Тижня безпеки дитини”, надала методичні рекомендації щодо організації та проведення  Тижня безпеки дитини в ЗДО, рекомендації по розробці документів з планування, обліку та звітності  щодо організації заходів Тижня безпеки дитини, розповіла про організацію і ведення цивільного захисту в ЗДО, звернула увагу на те, що в кожному закладі освіти повинен бути інформаційно-довідковий куточок з питань цивільного захисту, надала рекомендації щодо його оформлення, презентувала методичні посібники з питань організації  цивільного захисту в ЗДО.

Наталія Немеш нагадала присутнім  зміст листа Міністерства освіти і науки України  14.02.2019№1/11-1491  ,,Щодо  організації  роботи та дотримання вимог з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності у закладах дошкільної освіти”, надала методичні рекомендації щодо організації роботи з питань охорони праці та методичні рекомендації щодо проведення навчально-виховної роботи  з дошкільниками з питань безпеки життєдіяльності з врахуванням вікових особливостей дошкільнят.

         Також під час наради було розглянуто ряд інших важливих питань, зокрема, про дотримання санітарно-гігієнічних вимог під час організації освітньої діяльності у закладах дошкільної освіти; про недопущення насильства над дітьми тощо.

Крім того, Анжеліка Корниляк, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Ужгородської райдержадміністрації,  розповіла про хід атестації педпрацівників закладів дошкільної освіти.

Марини Терещук, методист Ужгородського РМК Ужгородської РДА, надала рекомендації щодо організації роботи психологів закладів освіти.

Надія Кость, завідувач Лінцівського ДНЗ, та Адрієн Адам, директор Часлівецького НВК, які, як учасники презентації, тренінгу проведеного  Н.Гавриш, представником  лабораторії психології дошкільника Інституту психології ім. Г.С.Костюка, презентували програмно-методичний комплекс ,,Впевнений старт”, розповіли про розроблені плани роботи для вихователів та відповідно до планів підібраний наочно-дидактичний матеріал.« повернутися до списку новин