Відділ освіти Ужгородської райдержадміністрації

І (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»)

11 травня 2019 року на базі Лінцівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  відбувся І (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»), основною метою якої є національно-патріотичне та духовне виховання учнівської молоді на ідеях козацького лицарства та козацьких традицій. У змаганнях взяли участь рої всіх навчальних закладів Ужгородщини.

І ось гра розпочалась. Під звуки козацького маршу всі рої разом із своїми наставниками виходять на урочисту лінійку. Начальник відділу освіти, молоді та спорту Ужгородської РДА Михайлишина М.І. привітала присутніх з урочистим відкриттям, побажала всім гарного настрою, чесної та справедливої гри, а також бути гідними козацького роду.

Методист Ужгородського районного методичного кабінету Чомоляк А.І.  наголосив на  важливості виховання справжніх захисників України, побажав перемоги найкращим.

Головний суддя змагань Бабинець Ю.Ф. детально ознайомив усіх присутніх із планом змагань.

У напруженій командній боротьбі учасники продемонстрували свої знання, вміння та практичні навики у таких видах: метання гранати, визначення азимуту, підтягування, козацький шлях, перетягування линви, топографічні знаки, відун та рятівник.

Найкращим у метанні гранати був рій Середнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Юні джури Сюртівської ЗОШ І-ІІІ ступенів найкраще визначили азимут.

Найвправнішими у підтягуванні були учасники Коритнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів, а у перетягуванні линви – учні Сюртівської ЗОШ.

Учні Лінцівської ЗОШ І-ІІІ ступенів найкраще справилися із історією українського козацтва і українського війська, із топографічними знаками, були першими під час проходження козацького шляху та при перенесенні потерпілого.

Змагання між командами були напруженими, але цікавими та змістовними. І кожен із учасників мріяв про перемогу.

Гарному настрою учасників змагань сприяли тепла сонячна погода, чудові краєвиди, нові знайомства та приємне спілкування з друзями.« повернутися до списку новин