Відділ освіти Ужгородської райдержадміністрації

День захисту дітей 2019

 

Діти - це цвіт Землі, майбутнє нашої країни і кожного з нас, найдорожчий наш скарб, безмежна радість і щастя.

Турбуючись про долю дітей усього світу у листопаді 1949 року у столиці Франції – Парижі рішенням конгресу Міжнародної демократичної федерації жінок і було засноване це міжнародне свято – День захисту дітей. Це нагадування дорослим про необхідність дотримання прав дітей на життя, на свободу думки і релігії, на освіту, відпочинок і дозвілля, на захист від фізичного і психологічного насильства, на захист від експлуатації дитячої праці як необхідних умов для формування гуманного і справедливого суспільства.

Саме з нагоди святкування Дня захисту дітей та з метою організації змістовного дозвілля, створення належних умов для культурно – виховної роботи дітей та організованого відкриття  роботи пришкільних таборів відпочинку 3 червня 2019 року було  організовано свято для дітей Ужгородського району в Закарпатському обласному  українському музично-драматичному театрі ім. братів Шерегіїв. Діти мали змогу взяти участь у концертній програмі та перегляді музичної вистави ,,Країна до, ре, мі….

У виступі взяли участь учнівські колективи Анталовської, Дубрівської, Пацканівської, Чабанівської, Концівської, Сторожницької, Сюртівської ЗОШ,  Ужгородського районного центру дитячої творчості та вихованці Анталовського, Кам`яницького та Часлівецького дошкільних закладів освіти району. По завершенні діти отримали солодкий подарунок та повернулися з хорошим настроєм додому.

Висловлюємо щиру подяку за підтримку та сприяння у проведенні Свята всім педагогам, які брали участь у підготовці концертної програми, педагог – організатору Лінцівської ЗОШ І – ІІІ ступенів, Булині Віталії Михайлівні,  заступнику директора з виховної роботи  Лінцівської ЗОШ І – ІІІ ступенів, Пожо Яні Василівні, керівництву та акторам  Закарпатського обласного  українського музично-драматичного театру ім. братів Шерегіїв та депутату Ужгородської районної ради Сараю Роману Дмитровичу за солодкий подарунок нашим діткам.« повернутися до списку новин