Відділ освіти Ужгородської райдержадміністрації

Зустріч з викладачами Київського університету права НАНУ

Зустріч з викладачами Київського університету права НАНУ

 

   10 квітня 2019 року в Середнянській, Лінцівській та Руськокомарівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася зустріч випускників школи із викладачами Київського університету права Національної академії наук України, який нині є одним із провідних навчальних закладів у системі вищої юридичної освіти.

   Цікавими, змістовними були виступи декана, кандидата юридичних наук Тарасевич Т.Ю., професора кафедри цивільно і кримінально-правових дисциплін, кандидата юридичних наук Біленчук П.Д. та голови ради молодих вчених КУП НАНУ, старшого викладача кафедри міжнародного права і порівняльного правознавства Кортукової Т.О.

   Метою університету є не просто підготувати для країни правознавців з глибокими класичними знаннями в галузі юриспруденції, а підготувати передусім особистість, фахівця з високими морально-естетичними якостями, патріота своєї країни та професії.

   Педагогічні та учнівські колективи, батьківська громадськість висловлює щиру подяку Ужгородській районній раді, зокрема голові районної ради Чорнаку Руслану Васильовичу, депутату районної ради Шелельо Віктору Борисовичу та всім причетним до цієї важливої та необхідної справи у виборі майбутньої професії та визначення свого місця у суспільстві !!!

/Files/photogallery/IMG_4656.JPG/Files/photogallery/IMG_4624.jpg/Files/photogallery/IMG_4621.jpg/Files/photogallery/IMG_4633.jpg« повернутися до списку новин