Відділ освіти, молоді та спорту Ужгородської райдержадміністрації

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Відповідно до Положення про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 року № 571, листа Міністерства освіти і науки  України  від 30.09.2019 № 1/9-615 ,,Про проведення  Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка”, відповідного наказу департаменту освіти і науки Закарпатської обласної державної адміністрації від 08.10.2019 року №234, з метою підвищення загальної мовної культури, виявлення творчо обдарованої учнівської молоді  в жовтні-листопаді 2019 року було проведено І, ІІ етапи Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.                                       

               У районному етапі конкурсу,  який  відбувся на базі Середнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів,  взяли участь 25 учнів із 15 шкіл району. Слід відзначити належний рівень підготовки учасників конкурсу керівниками та педагогічними працівниками Середнянської, Концівської, Кам’яницької, Лінцівської, Худлівської, Сторожницької, Сюртівської, Чабанівської, Киблярівської, Дубрівської, Пацканівської,  Чертезької ЗОШ.

Відповідно до рішення журі ІІ етапу Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка переможцями та призерами стали такі учні  закладів освіти району:

5 клас

         I місце

         Крицкій Олександра Олександрівна –  учениця Середнянської ЗОШ I-III ступенів

         II місце

         Феделещак Софія Миколаївна – учениця Киблярівської ЗОШ I-II ступенів

         III місце

          Граділь Євгеній Євгенійович – учень Середнянської ЗОШ I-IIІ  ступенів 

6 клас

         I місце

        Мокрянин Назар Олександрович – учень Худлівської ЗОШ I-IIІ ступенів

         IІмісце

        Булина Крістіна Віталіївна – учениця Пацканівської  ЗОШ I-II ступенів

        III місце

        Траль Діана Владиславівна – учениця Чабанівської ЗОШ I-II ступенів

7 клас

         І місце

        Глодан Яна Василівна – учениця Дубрівської ЗОШ І-ІІ ступенів

       II місце

Химинець Валерія Юріївна – учениця Чертезької  ЗОШ I-II ступенів

8 клас

        ІІ місце

        Граб Дарина Олександрівна – учениця Пацканівської ЗОШ I-II ступенів

        IІІ місце

Рошко Аліна Юріївна – учениця Сюртівської ЗОШ І-ІІІ ступенів     

9 клас

          I місце

         Яцків Антон Михайлович – учень Чабанівської ЗОШ I-II ступенів

         ІІ місце

         Машкаринець Ірина Юріївна –  учениця Дубрівської ЗОШ I-II ступенів

   ІІІ місце

   Текелій Дарія Сергіївна – учениця Киблярівської ЗОШ І-ІІ  ступенів

11 клас

І місце

Ісмайлова Олександра Рафаелівна – учениця Концівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

ІІмісце

Оленищак Олександра Іванівна – учениця Кам’яницька ЗОШ І-ІІІ ступенів

ІІІ місце

Білей Ольга Вікторівна – учениця Лінцівської ЗОШ І-ІІІ ступенів



« повернутися до списку новин