Відділ освіти Ужгородської райдержадміністрації

ПОЖЕЖНА БЕЗПЕКА В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ НА КОНТРОЛІ

Сьогодні голова райдержадміністрації Вячеслав Дворський провів робочу нараду з Руськомарівським сільським головою Віталієм Білаком та директором Руськокомарівського закладу дошкільної освіти "Сонечко"  Світланою Баб’як стосовно усунення недоліків, виявлених під час перевірки додержання вимог законодавства у сфері цивільного захисту та пожежної безпеки та необхідності встановлення системи пожежної сигналізації в садочку.  Участь в нараді взяли перший заступник голови Христина Мацко, заступник голови Рената Манайло-Приходько та начальник відділу освіти Маріанна Михайлишина.

 Стан пожежної сигналізації в освітніх закладах району є вкрай важливим, адже це, в першу чергу, безпека і життя наших дітей та працівників.

Зважаючи на те, що на виконання заходів з встановлення пожежної сигналізації потрібні значні фінансові ресурси, розглянуто питання перерозподілу коштів сільського бюджету для виконання заходів з встановлення системи пожежної сигналізації в дошкільному закладі.  « повернутися до списку новин