Відділ освіти Ужгородської райдержадміністрації

Семінар-практикум з трудового навчання на базі Руськокомарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

6 березня 2019 року на базі Руськокомарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено семінар-практикум з трудового навчання на тему: ”Формування позитивного ставлення до праці  на уроках трудового навчання”.

Директор школи Сарваш Лариса Василівна радо зустріла учасників семінару та побажала плідної та творчої праці.

З призентацією проблемного питання виступила вчитель трудового навчання Соляк Оксана Іванівна, яка розкрила роль уроків трудового навчання у залученні школярів до різних видів трудової діяльності та поділилася власним досвідом роботи.

Вчителька трудового навчання Чомоляк Олена Миколаївна провела майстер-клас з виготовлення оберегів  плетіння на гілочці «Дерева життя» та  презентувала кращі зразки творчих проектів та учнівських робіт. 

Вчителі трудового навчання Мікла О.О. (Середнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів), Бескід Є.Ф. (Коритнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів), Бабинець Ф.І. (Лінцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів),  Стадник В.В. (Концівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) поділилися  досвідом підготовки школярів до участі у третьому етапі олімпіади. Учасники семінару радо вітали Бабинця Федора Івановича  з перемогою учня 10 класу Хавана Валентина у відбірково-тренувальних зборах з трудового навчання та включенням його до складу команди учасників ІV етапу Всеукраїнської олімпіади. 

Під час семінару було організовано виставку кращих учнівських робіт, серед яких: рамочки, корзинки, сувеніри, м’які іграшки, тощо.

Методист  Ком’ят І.Ф. підвела підсумки І-ІІІ етапів Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання у 2018-2019 навчальному році, участі школярів району в обласній виставці-конкурсі декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва „Знай і люби свій край” та надала методичні рекомендації щодо підготовки експонатів до участі в обласному фестивалі-конкурсі “Воскресни, писанко!”.

Семінар на хорошому методичному рівні.« повернутися до списку новин