Відділ освіти Ужгородської райдержадміністрації

Районне методичне об’єднання вчителів інформатики

    12 грудня 2019 року на базі Киблярівської ЗОШ І-ІІ ступенів проходило районне методичне об’єднання вчителів інформатики. Працюючи за планом роботи методоб’єднання перед початком  семінару вчителів району привітала директор школи Бровдій Марина Іванівна, яка коротко ознайомила всіх присутніх з історією школи та її педагогічним складом, а також коротко розповіла про вчителя інформатики Киблярівської ЗОШ Микша Мальвіну Михайлівну, яка і проводила семінар-практикум на тему «Сучасні системи онлайн навчання інформатики». Крім вчителів інформатики на семінарі були присутні  заступник директора школи Вукста Ніна Калениківна, і вчителі школи, яким також було цікаво познайомитись з діяльністю вчителя інформатики.

Вчитель інформатики Шишлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Ференц Павло Стефанович підвів підсумки І-ІІІ етапів Всеукраїнських олімпіад з інформатики та інформаційних технологій, а також разом з вчителем інформатики Середнянської ЗОШ І-ІІІ.

Також вчителями обговорювалось питання про наповнення інформацією  шкільних сайтів.

В цілому засідання районного методичного об’єднання вчителів інформатики було цікавим, інформаційно насиченим і пройшло в теплій, дружній атмосфері.« повернутися до списку новин