Відділ освіти Ужгородської райдержадміністрації

Засідання районного методоб’єднання музкерівників закладів дошкільної освіти

Відповідно до  плану  роботи Ужгородського райметодкабінету Ужгородської райдержадміністрації  30 жовтня 2019 року на базі Худлівського ДНЗ відбулося засідання районного методоб’єднання музкерівників закладів дошкільної освіти.

На початку заходу  завідувач дитсадка с. Худльово   Маряна Василівна Якубик  щиро привітала учасників, розповіла  про організацію   освітнього процесу у  закладі, про традиції, які склалися в колективі та побажала успішної роботи.

Педагоги із задоволенням  переглянули нестандартне домінантне заняття з дітьми   з використанням  нетрадиційних музичних  інструментів, яке провела музкерівник Ганна Іванівна Стрижак. В ході  аналізу проведення відкритого заходу музкерівники відзначили творчість, креативність педагога, підкреслили, що вдало  використано нестандартний матеріал та різноманітні методи і прийоми, які сприяли  виконанню програмових завдань з музичного виховання. Ганна Іванівна із задоволенням провела  для колег і  майстер-класи гри на нетрадиційних музичних інструментах.

Оксана Бегені, музкерівник Кам’яницького ДНЗ, презентувала власноруч виготовлені нетрадиційні музичні інструменти  та поділилася досвідом роботи з їх використання.

Рената Ігнац ,музкерівник  Паладь-Комарівецького ДНЗ виступила з доповіддю  ,,Орф-музика та рух: що, як і для чого (повертаємо моду на Орфа)” та провела цікаві майстер-класи.

Наталія Немеш, методист Ужгородського райметодкабінету, надала методичні рекомендації щодо  планування освітнього процесу з музичного виховання за програмою ,,Українське довкілля”.

Під час ,,Круглого столу” муз керівники поділитися досвідом роботи, висловили власну думку щодо організації роботи з музичного виховання в ЗДО та,зокрема, використання нетрадиційних музичних інструментів.

В ході проведення районного заходу педагоги отримали нові знання, практичні навички,  а також  духовну наснагу, піднесений настрій, глибокі враження.« повернутися до списку новин