Відділ освіти Ужгородської райдержадміністрації

Пам’яті «кіборгів»

В історії українського народу багато героїчних сторінок. Століттями наш народ виборював свою незалежність. І кожен такий день, героїчний момент, ми пам’ятаємо і відзначаємо, вшановуємо героїв, які віддали своє життя за самостійну Українську державу. 20 січня українці вшановують легендарних кіборгів - військових, які 242 дні захищали Донецький аеропорт. За незламність та героїзм їх назвали кіборгами російські бойовики.

20 січня 2015 року ворог підірвав термінал летовища. За період оборони – з травня 2014р. по січень 2015р. - загинуло сто українських героїв. Ми пам’ятаємо кожного!

А 20 січняі до Сторожницької школи завітали військовослужбовці, учасники бойових дій, які були на території Донецького аеропорту молодший лейтенант Субота та сержант Гончар. Це військові Ужгородського зонального відділу військової служби правопорядку. Вони розповіли учням про події на Сході України, нагадали, яку знаменну дату відзначають українці сьогодні та продемонстрували документальний фільм «Кіборги».

З величезною увагою діти дивилися документальні кадри та слухали розповідь безпосередніх учасників боїв в аеропорту.

Вчителі історії В.І.Огар та Н.Ф.Ласько доповнили розповіді військових та відповіли на запитання учнів.

Педколектив школи виражає подяку командуванню військової частини за тісну співпрацю та допомогу у проведенні патріотичних заходів .« повернутися до списку новин