Відділ освіти Ужгородської райдержадміністрації

Дня перемоги над нацизмом та 75-ої річниці вигнання нацистів з України в Шишлівській школі були проведені виховні години

Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні та висловлення поваги всім борцям проти нацизму». До Дня пам'яті і примирення,  до Дня перемоги над нацизмом у Другій  світовій війні та 75-ої  річниці вигнання нацистів з України в Шишлівській ЗОШ I-III ступенів класними керівниками були  проведені  виховні години на  тему: «День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні».
    Вчитель  історії Сньозик Н. М.   провела  виховний захід для учнів  школи на  тему: "Вшанування подвигу українського народу у Другій світовій війні", на якому  діти дізналися про передісторію виникнення цього свята і про визначний внесок українського народу у боротьбі з фашизмом.
    День па?м'яті та прими?рення — (па?м'яті жертв другої світової війни, та примирення між країнами-учасниками другої світової війни) пам'ятний день в Україні, який відзначають 8 травня, в річницю капітуляції нацистської Німеччини (цю подію прийнято розглядати як символ перемоги над нацизмом). Відповідно до Указу Президента України, підписаного 2015 року, метою відзначення є «гідне вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску в перемогу. 
 
 
 
 
 
 
 
 


« повернутися до списку новин