Відділ освіти Ужгородської райдержадміністрації

Нарада керівників закладів дошкільної освіти та навчально-виховних комплексів району

28.10.2019 року на базі ЗІППО відбулася планова інструктивно-методична нарада керівників закладів дошкільної освіти та навчально-виховних комплексів району.

На нараді розглядалися питання:

  1. Про    організацію  роботи та дотримання вимог з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності у закладах дошкільної освіти.
  2. Про запровадження системи НАССР у закладах дошкільної освіти.
  3. Про виконання норм харчування дітей в ЗДО району за ІІІ квартал 2019 року.
  4. Про стан організації діяльності закладів дошкільної освіти  та дошкільних підрозділів навчально-виховних комплексів район (за результатами моніторингу).

Особлива увага  приділялася питанням організації  роботи з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності. Н.Немеш,методист Ужгородського райметодкабінету Ужгородської райдержадміністрації, провела  експрес-тестування ,,Проведення інструктажів з питань охорони праці” та  ,,Посадові (робочі) інструкції”,  нагадала присутнім зміст листа Міністерства освіти і науки України 14.02.2019№1/11-1491 ,,Щодо  організації  роботи та дотримання вимог з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності у закладах дошкільної освіти” та обов’язки керівника закладу,  надала методичні рекомендації щодо організації роботи з питань охорони праці,зокрема, дала рекомендації щодо проведення  перегляду інструкцій з охорони праці, проведення навчання і перевірки знань працівників закладу освіти з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності, оформлення документації тощо.

Також на нараді розглянуто листи Міністерства освіти і науки України від 05.09.2019 № 1/9-552 „Щодо порядку запровадження системи НАССР у закладах дошкільної освіти” та Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів 01.08.2019 № 11.1.1-5/12329.

Проведено  аналіз виконання норм харчування в ЗДО району за ІІІ квартал  2019р  та надано рекомендації щодо забезпечення збалансованого харчування дітей в закладах дошкільної освіти .

Крім того, Н. Немеш зачитала довідку ,,Про стан організації діяльності закладів дошкільної освіти та дошкільних підрозділів навчально-виховних комплексів району ” – за результатами моніторингу, надала рекомендації щодо  удосконалення організації діяльності закладів дошкільної освіти.« повернутися до списку новин