Відділ освіти Ужгородської райдержадміністрації

7 травня 2019 року на базі Шишлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум вчителів угорської мови і літератури

  7 травня 2019 року на базі Шишлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум вчителів угорської мови і літератури. В. о. директора школи Руска Діана Ласлівна  ознайомила присутніх з навчальним закладом,  результатами школи у 2018-2019 навчальному році та побажала плідної і творчої праці учасникам семінару.
   Наступним етапом заходу була презентація на тему: "Розвиток мовлення та збереження у національних традицій на уроках угорської мови і літератури", підготовлена вчителем угорської мови і літератури закладу Гайду С.С.
   Учасники семінару переглянули змістовну презентацію про можливі методи розвитку мовлення та збереження угорських національних традицій на уроках угорської мови і літератури  та в рамках позакласних заходів.
    Цікавим та практичним для присутніх був майстер-клас на дану тематику, підготовлений вчителем угорської мови і літератури Сокач І.Ф., до якого із задоволенням долучилися всі учасники семінару.
    Браун Єва, методист філії у м. Берегові Закарпатського ІППО, проаналізувала участь учнів Ужгородського району у різних етапах олімпіад та конкурсів.
    Продовжила роботу семінару позаштатний методист РМК відділу освіти, молоді та спорту Ужгородської РДА Катона-Миронова Берта, яка відмітила вдалий вибір теми, насичену робочу програму проведеного заходу. Катона-Миронова Берта та вчитель-методист Малогеєвецького  НВК ім. Егрі Ференца Пердук Іболя ознайомила присутніх з листами МОН про методичні рекомендації щодо проведення державної підсумкової атестації в 9-х та 11-х класах , а також із вимогами ведення класних журналів. 
   Вчителі угорської мови і літератури району прийняли активну участь в обговоренні проблемних питань при підготовці учнів до державної підсумкової атестації у 2019 році.
   Семінар-практикум вчителів угорської мови і літератури пройшов на високому методичному рівні та дуже цікаво.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 « повернутися до списку новин