Відділ освіти Ужгородської райдержадміністрації

Районний семінар-практикум вчителів мистецтва

11 квітня на базі Руськокомарівської ЗОШ I-III ступенів відбувся районний семінар-практикум вчителів мистецтва на тему « Інноваційні методи навчання на уроках мистецтва». Дана тема сьогодні є дуже актуальною. Семінар розпочався з теоретичної частини, на якій Терещук М.Т., методист Ужгородського РМК ознайомила присутніх із планом роботи та налаштувала на плідну співпрацю в атмосфері творчості, заступник директора з навчальної роботи Сивохоп М.Ю. презентувала досягнення та плани колективу навчального закладу.

Буксар Л.Ю. , вчитель образотворчого мистецтва та мистецтва поділилася власним досвідом роботи, розповіла про інноваційні методи навчання на уроках мистецтва, а саме, про створення буклетів, презентацій, хмарин, кластерів. Продемонструвала власноруч виготовлений лепбук до теми «Античність», провела майстер-клас «Розпис давньогрецької вази». Всі вчителі із великим захопленням долучилися до роботи.

Терещук М.Т. розповіла присутнім про форми роботи з обдарованими дітьми .

Присутні педагоги відмітили вдалий вибір теми, насичену робочу програму проведеного заходу.« повернутися до списку новин