Відділ освіти Ужгородської райдержадміністрації

День працівників освіти

Щороку тепла осіння пора дарує нам світле і радісне свято - День працівників освіти! Це свято - приємна нагода подякувати тим людям, з якими пов’язані спогади про дитинство, юність, перші кроки в доросле життя!

Саме з цієї нагоди 7 жовтня педагоги, вихователі, бібліотекарі Ужгородщини зібралися у святково прикрашеній залі Закарпатської обласної філармонії для святкування професійного свята.

Дуже приємно, що в нашому районі є прекрасна традиція - в цей святковий день відзначати кращих педагогічних працівників.Керівники району Кинєв Еріка Петрівна - голова райдержадміністрації, Мацко Степан Янович – виконуючий обов’язки голови районної ради та  начальник відділу освіти, молоді та спорту Михайлишина Маріанна Іванівна привітали всіх присутніх із професійним святом та побажали добра, щастя, слухняних учнів, віри, надії, любові, миру та успіхів на педагогічній ниві. Кращі вчителі району були відзначені грамотами департаменту освіти і науки облдержадміністрації, Ужгородської районної державної адміністрації, а також відділу освіти, молоді та спорту.

Учнівські колективи підготували чудові виступи та привітали своїх наставників віршами, інсценізаціями, піснями і танцями.

Висловлюємо щиру подяку всім педагогам та учням, які брали участь у підготовці концертної програми.

Бажаємо педагогам міцного здоров’я та успішного втілення творчих ініціатив. Життя хай буде сповнене невичерпною енергією, любов’ю учнів, підтримкою батьків та теплотою рідних.

 

За те що горнеться до Вас дитина,

Вважає другом, цілковито довіряє

І шепотить свою дитячу таємницю, –

Хай Божа сила Вас оберігає!

За працелюбність, доброту, уважність,

Ласкаву усмішку, терпіння,

Коли навколо пустощі і гамір, –

Здоров’я Вам, наснаги і везіння!

Хай вдячні будуть мами й тата,

Допомагають у складну хвилину

За те, що в Ваші руки довіряють

Свій найцінніший скарб – дитину!

Хай сонячно на серці завжди буде,

На добрі справи кожен день багатий,

Хай поважають і цінують люди!

Прийміть вітання з професійним святом!« повернутися до списку новин