Відділ освіти Ужгородської райдержадміністрації

Шкільна толока

      6 квітня 2019 року, з метою поліпшення санітарного та естетичного стану території нашої, Руськокомарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів,  в рамках Всеукраїнської акції  «Зробимо Україну чистою разом!»  вчителі та учні , технічний персонал  вийшли на традиційний «Суботник», що проводився під гаслом « Руським Комарівцям - чисте довкілля!».

     Працівниками та учнями школи проведено масштабне прибирання пришкільної території. Весняний вітер і тепло сприяли загальному настрою учасників суботника. Було прибрано територію шкільного подвір`я, вулицю , на якій розташована будівля школи, сільський парк, де височить памятник загиблим воїнам Другої світової війни, висаджено більше як 50 ялинок, багато різноманітних квітів, кущів та дерев. А як чарують очі цікаві фігурки, виготовлені руками учнів та їх батьків!

  Споруди спортивного майданчика було впорядковано і пофарбовано завдяки допомозі директора Закарпатського центру Станко  Олександри Ярославівни в рамках проекту  « Спорт для всіх- спільна турбота» .  Приватний підприємець Малинич Ярослав Степанович допоміг вапном, яким були побілені всі дерева. Ялинки школі подарували районний депутат Андріканич Сергій Іванович, колишній учень школи, і Великодобронське лісництво (керівник Помпель Іван Миронович). Батьки учнів 8-А класу закупили квіти для оформлення клумб і рабаток.

Висловлюємо  щиру подяку всім за  відчутну допомогу.  Подвіря школи заграло  барвами веселки.Тепер навколо нашої школи чистота і порядок. Дякуємо всім за працю!


 « повернутися до списку новин