Відділ освіти Ужгородської райдержадміністрації

Ярмарка доброти і вдячності

                                           

   В рамках Всеукраїнської благодійної акції «Допомога солдату – захисти Батьківщину», яка проводиться з 09 вересня по 11 жовтня 2019 р. Всеукраїнським благодійним фондом «Діти – наше майбутнє» в школі 20 вересня 2019 р. було проведено ярмарку, в якій взяли участь батьки та учні 1-11 класів.

   Весело, гамірно, яскраво, дружно і смачно проходив благодійний шкільний ярмарок. І діти і батьки принесли різноманітну смакоту, приготовлену вдома – це і домашні випічки, тістечка, фрукти, компоти, бутерброди, а також сувеніри тощо. Участь у ярмарку традиційно взяли всі класні колективи школи. Із задоволенням купляли діти, звичайно, найбільше солодощі і малину. Долучились до участі в ярмарці в молодших класах батьки, а в старших – продавали та рекламували свій товар самі учні. Під час ярмарки було зібрано і перераховано на рахунок благодійного фонду 11500 грн.

   Щира подяка за активність, ініціативність та підтримку усім батькам та учням, які долучилися до потрібної шкільної справи. Адже благодійність – це свято, де є бажання поділитися добром, можливість зробити хорошу справу, а в даному випадку підтримати воїнів, що знаходяться на лінії фронту, відчуттям теплоти і вдячності.

   Бажаємо всім миру і благополуччя!« повернутися до списку новин