Відділ освіти Ужгородської райдержадміністрації

У суботу, 06 квітня, учні та вчителі Шишлівської ЗОШ долучилися до щорічної загальнодержавної акції „Закарпаттю – чисте довкілля”

У суботу,  06 квітня,  учні ітавчителі Шишлівської ЗОШ долучилися до щорічної загальнодержавної акції „Закарпаттю – чисте довкілля”, місячника „Чисті узбіччя”  та встановлення єдиного санітарного дня з очищення територій області”, на виконання наказу департаменту освіти і науки Закарпатської облдержадміністрації 22.03.2019 №83 „Про благоустрій у закладах освіти області, проведення акції „Закарпаттю – чисте довкілля” та встановлення єдиного санітарного дня з очищення територій”. Всі учасники  толоки зібралися перед школою і отримали від в. о. директора школи Руски Д. Л. розпорядок проведення суботника. Весело розпочалася робота.

         Учні молодших класів разом з своїми класними керівниками збирали сміття навколо школи, учні старших класів посадили нові саджанці, а також побілили дерева, яких, до  речі, у нас багато, справжній парк росте на шкільній території. Гарно дякуємо спонсорам Куцік Андрашу та Катерині за подаровані школі гарні декоративні кущі, які також було висаджено біля школи. Вчителі гарно оформили  дві клумби,  випололи  траву, розпушили землю і насадили  квіти. Під кінець роботи були побілені всі бордюри, що освіжило пришкільну територію. Діти і вчителі залишилися задоволені результатами своєї праці.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 « повернутися до списку новин