Відділ освіти Ужгородської райдержадміністрації

„ЛІНІЙКА ДО ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ-2020”

Соборність — це єдність наших земель.

Соборність України — це єдність усіх українців навколо головних ідей нашого майбутнього.

Щороку 22-го січня в Україні відзначають День Соборності. Історичним підґрунтям цієї дати стало проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося у 1919 році, і було ще одним проявом віковічного прагнення українців до своєї незалежності.

З нагоди відзначення Дня Соборності України в Сюртівський ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено ряд заходів інформаційного, просвітницького та виховного характеру: уроки пам’яті, інформаційні хвилинки, виховні години «Моя Україна – єдина і неподільна».

22 січня у школі відбулася урочиста лінійка до дня Соборності України, де педагог-організатор школи КАТКО ОКСАНА ЮРІЇВНА та бібліотекар школи ЧІСЛАК НАТАЛІЯ ВІКТОРІВНА розповіли історію об’єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Вони наголосили на важливості цих подій, які відіграли вирішальну роль в житті нашого народу і держави.

Після лінійки заступник директора з виховної роботи ПЕНТЕК С.І. та ЧІСЛАК Н.В. закликали всіх учнів об’єднатися. Взявшись за руки, учні та вчителі зробили живий ланцюг, з’єднавши таким чином прапор України.

Учні школи впевнені, що Свобода, Незалежність, Соборність – це ті неперехідні цінності, які завжди були, є і будуть шановані в Україні.« повернутися до списку новин