Відділ освіти Ужгородської райдержадміністрації

СТАТИСТИЧНІ ДАНІ ОСНОВНОЇ СЕСІЇ ЗНО

Український центр оцінювання якості освіти пропонує Вашій увазі статистичні дані щодо результатів основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання.  

СТАТИСТИЧНІ ДАНІ ОСНОВНОЇ СЕСІЇ ЗНО

Скориставшись поданою інформацією, Ви зможете ознайомитись із деперсоніфікованими узагальненими даними про результати зовнішнього незалежного оцінювання на регіональному рівні (область, місто, район, район міста) з кожного навчального предмета. Матеріали узагальнено за типами закладів освіти, профілями навчання, а також відображено статистичні показники щодо результатів зовнішнього незалежного оцінювання випускників відповідного навчального року та інших категорій учасників.

Сподіваємося, що опубліковані в цьому розділі відомості будуть корисними для всіх зацікавлених осіб, закладів освіти, органів управління освітою, а також інших установ та організацій.

 Звертаємо Вашу увагу на те, що інформацію про результати зовнішнього незалежного оцінювання за шкалою 100 – 200 балів (рейтингова оцінка) та за шкалою 1 – 12 балів (оцінка рівня навчальних досягнень) подано окремими блоками.

Оберіть блок, із яким Ви бажаєте ознайомитися: 
 
 
 

    Якщо Ви бажаєте ґрунтовно проаналізувати результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року, то пропонуємо скористатися сервісом "OpenData. Статистичні дані основної сесії ЗНО", завдяки якому можна здійснити всебічний аналіз результатів тестування з урахуванням різних показників. Також можете скористатися базою даних, яка містить деперсоніфіковану інформацію про всіх учасників тестування (дані подано у форматі csv).« повернутися до списку новин