Відділ освіти Ужгородської райдержадміністрації

Відзначення Міжнародного дня сім’ї у Великогеєвецькій ЗОШ І-ІІ ст.

Міжнародний день сім’ї встановлений Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році і відзначається щорічно 15 травня. Встановлення цього дня покликане звернути увагу громадськості різних країн на численні проблеми сім’ї.

Сім’я як основний елемент суспільства була і залишається берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку. Завдяки сім’ї міцніє і розвивається держава, зростає добробут народу!

З сім’ї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Вона – джерело любові, поваги, солідарності та прихильності, то, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина.

З метою формування в учнівської молоді цілісного ставлення до сім’ї, родини, виховання шанобливого ставлення до батьків, сімейних традицій, піклування про молодших і старших членів сім’ї, формування у школярів уявлення про сім’ю як об’єднання рідних людей, у школі 15 травня 2019 року проведено наступні заходи:

- Літературно-музична композиція «Тепло сімейного вогнища»;

- Виховні години у 5-9 класах на теми: «Сім’я – найголовніша частина суспільства», «У колі рідної сім’ї», «Чим я завдячую своїй родині», «Хай буде міцна наша вся сім’я»;

- Година спілкування з учнями 7-8 класів «У чому полягає цінність сім’ї?»;

конкурс малюнків «Миттєвості сімейного щастя»;

- Оформлено інформаційний стенд з нагоди Міжнародного дня сім’ї.« повернутися до списку новин