Відділ освіти Ужгородської райдержадміністрації

Відзначення Дня пам`яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ї річниці вигнання нацистів з України

8–9 травня Україна традиційно вшановує День пам’яті та примирення , День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75 –у річницю вигнання нацистів з України. У ці дні згадуємо про роль українців у перемозі у Другій світовій війні, висловлюємо повагу всім борцям проти нацизму, увічнюємо пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни.

У Великогеєвецькій школі під гаслом «1939-1945. Пам’ятаємо! Перемагаємо!» проведено заходи, присвячені Дню пам’яті та примирення, Дню Перемоги над нацизмом в Європі.

Для учнів був проведений урок пам’яті «Мужність і відвага крізь покоління», на якому були висвітленіподії Другої світової війни та бойовий шлях, що пройшов український народ за роки війни. В бібліотеці проведено патріотичну годину «Вони йшли на смерть за Батьківщину».

Був проведений зустріч з дітьми війни «Ми вдячні Вам за мирне небо».

Заключною частиною стало свято «Тих днів не змовкне слава». Метою якого було виховувати у дітей почуття патріотизму; поважне відношення до історичної пам’яті свого народу; моральну культуру учнів, розвивати здатність відчувати, співпереживати, вміння слухати оточуючих.

Пам’ять загиблих героїв, які віддали своє життя за Батьківщину, учні, педагоги, гості вшанували хвилиною мовчання.

Україна не хоче руйнувати, а хоче Створювати і Будувати! Ні – війні! Нехай буде Мир! Любімо одне одного!« повернутися до списку новин