Відділ освіти Ужгородської райдержадміністрації

Засіданні школи медсестер ЗДО

Відповідно до ст.7 Закону України ,,Про дошкільну освіту”  одним із завдань дошкільної освіти є ,,збереження та зміцнення фізичного, психічного і духовного здоров'я дитини.  Ще великий хірург М.І.Пірогов зазначав, що  ,,майбутнє належить медицині попереджувальній”. Тому санітарно-просвітницька робота - обов'язковий розділ діяльності кожного закладу дошкільної освіти та професійний обов'язок кожного медичного працівника ЗДО.

От і на черговому  засіданні школи медсестер ЗДО, яке відбулося відповідно до плану роботи Ужгородського райметодкабінету 3 грудня 2019 року, розглядалося питання ,,Організація санітарно-просвітницької роботи в закладах дошкільної освіти”.

Наталія Немеш, методист Ужгородського райметодкабінету Ужгородської райдержадміністрації, нагадала присутнім на засіданні медсестрам про їх посадові обов’язки,  вказала на  завдання санітарної освіти – підвищення санітарно-гігієнічної культури, виховання санітарно-гігієнічних навичок з метою збереження і зміцнення здоров’я, профілактика шкідливих звичок, розповсюдження медичних і гігієнічних знань;  підкреслила, що  санітарно-просвітницька  робота проводиться з усіма учасниками освітнього процесу: працівниками ЗДО, батьками, дітьми тощо,  та  надала методичні рекомендації щодо форм, методів організації санітарно-просвітницької роботи в ЗДО та, зокрема,  щодо оформлення інформаційних  стендів із врахуванням цільової аудиторії.

Під час ,,Круглого столу” медсестри поділитися досвідом роботи, висловили власну думку щодо організації санітарно-просвітницької роботи в ЗДО.

А відповідаючи на запитання тесту ,.Санітарний регламент знати – на перевірки не нарікати”  перевірили свої знання з  окремих розділів Санітарного регламенту.

В ході проведення районного заходу учасники закріпили та поповнили знання, поповнили скарбничку досвіду. А на завершення  Наталія Немеш  побажала присутнім успіху у роботі та міцного здоровя.« повернутися до списку новин