Відділ освіти Ужгородської райдержадміністрації

секційне засідання заступників директорів з виховної роботи, педагогів- організаторів та голів шкільних методичних об`єднань класних керівників

27 серпня 2018 року на базі Концівської ЗОШ І – ІІІ ступенів відбулося секційне засідання заступників директорів з виховної роботи, педагогів- організаторів та голів шкільних методичних об`єднань класних керівників щодо організації виховної роботи в закладах освіти району в 2019-2020 навальному році.

Пожо Яна Василівна, керівник методичного об’єднання презентувала звіт про організацію виховної роботи у 2018 – 2019 навчальному році. Учасники засідання обговорили семінари та тренінги, які були проведені у закладах освіти району, участь у конкурсах, проведену роботу у національно – патріотичному, еколого – натуралістичному, фізкультурно-спортивному та художньо – естетичному напрямках, а також організацію волонтерської роботи.

Терещук Марина Тиберіївна ознайомила присутніх з методичними рекомендаціями з питань організації освітнього процесу в закладах позашкільної освіти в 2019/2020 навчальному році, а також акцентувала увагу на необхідності реалізації національно-патріотичного виховання в закладах освіти району.

Марина Тиберіївна наголосила, що однією з основних тенденцій розвитку виховання в сучасній українській школі має стати пошук форм «діяльнісного патріотизму» (творчі групи, осередки, екскурсії, свята, ігри-драматизації, спортивні змагання, естафети, огляди-конкурси, олімпіади, шкільні музеї, тематичні стенди, кімнати, зали, галереї, виставки дитячої творчості, книжкові виставки, творчі завдання, проекти, звіти, індивідуальні роботи, колективні творчі справи, флешмоби, виставки-конкурси, фестивалі, туристичні походи тощо). Рекомендувала під час проведення заходів організовувати зустрічі з учасниками бойових дій, волонтерами.

Після обговорення пріоритетних напрямків виховної роботи було погоджено план роботи на наступний навчальний рік та сформовано склад творчих груп виховників. Також учасники обговорили особливості проведення різних конкурсів та пам’ятних дат у 2019 – 2020 навчальному році.« повернутися до списку новин