Відділ освіти Ужгородської райдержадміністрації

Конкурс з української мови ім. Яцика стартує 9 листопада

Конкурс з української мови ім. Яцика стартує 9 листопада

Метою конкурсу є піднесення престижу української мови та її популяризація серед молоді

Конкурс з української мови ім. Яцика стартує 9 листопада

ХХ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика цього року традиційно стартує 9 листопада в День української писемності та мови. Про це повідомили у Міністерстві освіти і науки.

Метою конкурсу є піднесення престижу української мови, популяризація її серед молоді.

Для учнів закладів загальної середньої та професійної освіти конкурс проходить у чотири етапи: шкільний, районний/міській, обласний, підсумковий.

Студенти вишів беруть участь у трьох етапах: у закладі вищої освіти, в обласному та підсумковому етапах.

Для курсантів закладів вищої військової освіти Збройних Сил України і ліцеїстів військових ліцеїв Конкурс проходить відповідно до наказу Міністерства оборони України.

Учасниками підсумкового етапу Конкурсу стають переможці попереднього етапу, які посіли 1-3 місця, у таких категоріях: учні 3-11 класів закладів загальної середньої освіти (27 учнів, по 3 особи в кожній паралелі); учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти (3 особи, незалежно від курсу); студенти закладів фахової передвищої освіти (3 особи, незалежно від курсу); студенти закладів вищої освіти (3 особи, незалежно від курсу).

Переможцям конкурсу, які посядуть перші місця в зазначених вище категоріях, призначатимуться стипендії президента України.« повернутися до списку новин